Nr katalogowy: 14

Wiesław PRZYŁUSKI (ur. 1959)

Nr katalogowy: 14

O tym i wszystkim innym IV

akwaforta, papier, 18 x 12,5 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: W. Przyłuski (ołówkiem);