Nr katalogowy: 17

Oskar LASKE (1874 - 1951)

Nr katalogowy: 17

W kawiarni

litografia barwna, papier,
27 x 21 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: O. Laske (na płycie)