Nr katalogowy: 128

Emil KRCHA (1894-1972)

Nr katalogowy: 128

Paryż, 1925

akwarela, ołówek, papier,
11,5 x 16,5 (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Krcha / Paris 25.