Nr katalogowy: 137

Iwan P. Fiodorow-KERCHENSKI (1853-po 1916)

Nr katalogowy: 137

Nad brzegiem morza

olej, płótno, 35,5 x 53,5 cm;
sygn. l. d.: I. Fiodorow (cyrylicą)