Nr katalogowy: 140

Tadeusz ROMAN (1906-1983)

Nr katalogowy: 140

Plac Zamkowy w Warszawie

olej, płótno, 49,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T.Roman