Nr katalogowy: 145

Roman BREINTENWALD (1911-1985)

Nr katalogowy: 145

Głowa konia, 1974

olej, tektura, 30,5 x 26 cm;
sygn. l. d.: Na / pamiątkę / RBreitenwald / 1974