Nr katalogowy: 148

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

Nr katalogowy: 148

Wymarsz Kosynierów, 1949

olej, płótno, 77,5 x 93 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Potrzebowski / 1959 Kraków