Nr katalogowy: 157

Malarz nieokreślony, rosyjski XIX/XX w.

Nr katalogowy: 157

Pejzaż

olej, płótno, 88 x 58 cm;
sygn. p. d.: (…) Baron (...) Żomini (cyrylicą)