Nr katalogowy: 167

Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)

Nr katalogowy: 167

Rynek Starego Miasta w Warszawie

olej, płótno, 51,5 x 71 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński