Nr katalogowy: 610

Nr katalogowy: 610

Filiżanka ze spodkiem,

ze złoconym ornamentem winorośli;
Śląsk, Wałbrzych (Altwasser), fabryka porcelany
Carla Tielscha, 3 ćw. XIX w. (ok.1870)