Kazimierz ZIELENIEWSKI (1888-1931)

170
Neapol, 1916 olej, płótno, 55 x 74 cm;
sygn. p. d.: K. Zieleniewski 19/ 12/.../ 16 (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Henryk EPSTEIN (1890-1944)

171
Pejzaż z południa, 1921 olej, płótno, 50 x 61 cm;
sygn. l. d.: H.Epstein / 1921
Cena wywoławcza. 80 000 zł

172
Na plaży olej, płótno, 44,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW (monogram wiązany)
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

173
Wnętrze dworku, ok. 1930 olej, tektura, 46 x 35 cm;
sygn. l. d.: B. RYCHTER - JANOWSKA
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Zygmunt MENKES (1896-1986)

174
Martwa natura z kwiatami, maską i fletem olej, płótno, 67 x 55,5 cm;
sygn. p. d.: Menkes
Cena wywoławcza. 140 000 zł

Jan Piotr de La Gourdaine NORBLIN (1745-1830)

175
Odpoczywający żołnierz, 1780 tempera, papier naklejony na płytę, 16 x 12 cm;
sygn. p. d. na kamieniu: N.f. 1780
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

176
Śmierć artysty olej, tektura, 16,5 x 23,7 cm;
sygn. p. d.: SŻ
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Henryk SIEMIRADZKI (1843-1902)

177
Głowa niewolnika olej, płótno naklejone na tekturę,
25,5 x 21,5 cm (w świetle owalnej oprawy);
Cena wywoławcza. 43 000 zł

Florent BURET, XIX w.

178
Portret damy w futrze, 1893 olej, płótno, 77,5 x 51 cm;
sygn. l. g.: F.Buret. / 1893
Cena wywoławcza. 11 500 zł

Malarz nieokreślony XIX w.

179
Portret męski olej, płótno dublowane,
76,5 x 63 cm;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Malarz nieokreślony śląski, XVIII w.

180
Przedstawienie świętej (Święta Katarzyna Aleksandryjska?) olej, płótno dublowane, 35,5 x 27,5 cm (owal).
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Jan STYKA (1858-1925)

181
Ecce Homo, 1903 olej, płótno, 77 x 64 cm;
sygn. p. d.: Jan Styka / 1903
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Philipp Peter ROOS (1657-1706) - naśladowca

182
Pasterz ze stadem olej, płótno, 107 x 93 cm
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Malarz nieokreślony XIX w. - według Antonio Allegri da CORREGGIO (1489-1934)

183
Danae olej, deska parkietowana, 82,5 x 103 cm;
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

184
Toaleta dam, w typie François Bouchera olej, płótno, 57 x 73 cm (owal);
Na odwrocie: napisy własnościowe
19-20/ W B, W. A. B./ 1920 r.
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Malarz nieokreślony flamandzki, II poł XVIIIw

185
Świętowanie żniw olej, płótno dublowane, 65 x 77 cm;
Cena wywoławcza. 4 900 zł

Pietro DANDINI (1646 - 1712)

186
Salomon przyjmujący królową Saby olej, płótno dublowane,
87 x 115 cm;
Cena wywoławcza. 70 000 zł

201
Figurka pasącego się konia Chiny, XIX/XX w.
Kopia rzeźby z okresu Dynastii Tang (618-907 n.e.)
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Stanisław SIKORA (1911-2000)

202
Śpiące dziecko glinka terakotowa, szkliwo matowe,
naśladujące patynę; sygn. z boku: ST. SIKORA (ryte).
Polska, ok. 1960
Cena wywoławcza. 3 000 zł

203
Chrystus Ukrzyżowany Polska, 4 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

204
Tron wystawienia drewno dębowe, wys. 73 cm, szer. 47 cm;
Małopolska (?), 2 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Corneille Jean-Louis ROBYN (1835-1912)

205
Pierrot z mandoliną brąz, odlew patynowany;
Belgia, Bruksela, 1892
Cena wywoławcza. 2 500 zł

206
Tancerka kompozycja metali, patyna zielona, marmur, alabaster;
Europa Zachodnia, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Józef Mojżesz GABOWICZ (1862-1939)

207
Dziewczynka z kurczątkiem - Kurczątko Warszawa, firma brązownicza „Br. Łopieńscy”;
lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

208
Statuetka mężczyzny - rzeźba nagrodowa brąz, odlew patynowany;Polska, firma brązownicza "Br. Łopieńscy", 1939
Cena wywoławcza. 19 000 zł

RICHTER (XIX/XX w.)

209
Wojownik galijski brąz patynowany, wys. 38 cm;
sygn. u dołu: Richter
Cena wywoławcza. 4 700 zł

Paweł Ludwik KOWALCZEWSKI (1865-1910)

210
Łucznik brąz lakierowany, podstawa z zielonego marmuru;
sygn. na podstawie: Sc P. Kowalczewski.
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Bolesław BIEGAS (1877-1954)

211
Król grzechów (Podróż ducha myśli), 1903 brąz patynowany; wys. 63 cm;
sygn. z boku: Boleslaw Biegas/ Podróż/ Ducha Myśli
Cena wywoławcza. 49 000 zł

212
Drwal Austria, odlewnia w Mödling ?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Pablo PICASSO (1881-1973)

301
Bukiet litografia barwna, papier,
65,5 x 50 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Jacek SROKA (ur. 1957)

302
Czarnoskóry gentelman, 1984 litografia barwna, papier,
31 x 14 cm (wymiar odbitki),
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

303
Kompozycja, 1960 grafika,
18,5 x 17 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 700 zł

Jerzy PANEK (1918-2001)

304
Stockholm II, 1964 drzeworyt, papier,
35 x 68 cm (wymiar arkusza)
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Adam LIS (ur. 1982)

305
Obszar XXIV , 2011 wydruk cyfrowy, papier,
100 x 140 cm (wymiar całościowy 2 prac);
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

306
6 VII 90 litografia, papier,
32 x 22 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

307
Skrzyneczka na przybory do czyszczenia butów, 1998 ołówek, papier, 20,7 x 29.5 cm;
sygn. p. d.: JModzelewski 1998
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

308
Kompozycja postaciowa, 2003 technika mieszana (tusz, węgiel, pastel), papier,
29 x 41 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

309
Szkice dłoni, 1968 piórko, tusz, papier,
28,5 x 18,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 5 400 zł

Ryszard WAŚKO (ur. 1949)

310
Object C, 1975 ołówek, papier,
39 x 27 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

311
Kompozycja geometryczna ołówek, papier,
8 x 11,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 000 zł

312
Upadek epoki wspaniałej rozpusty, 2002 pastel, węgiel, papier,
95,5 x 63,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)

401
Jeździec na koniu akwarela, papier,
25,5 x 17,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Wiktor ZINN (1925-2007)

402
Zachód słońca nad jeziorem, 1975 pastel, papier,
35 x 50 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 400 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

403
Pejzaż akwarela, papier naklejony na karton,
64,3 x 47 cm;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Aleksandra WALISZEWSKA (ur. 1976)

404
Bez tytułu, 2011 akwarela, papier,
24 x 33,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 3 400 zł

Barbara SZUBIŃSKA (ur. 1934)

405
Formy w przestrzeni, 1972 gwasz, papier,
38 x 56 cm (w świetle passe-partout);
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)

406
Przy sklepowej ladzie, 1950 gwasz, papier,
24 x 33 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

407
Bez tytułu, l. 90 XX w. gwasz, papier,
33 x 48,5 cm (w świetle passe-partout);
Cena wywoławcza. 3 400 zł