Jan BERDYSZAK (ur. 1934)

408
Okno akwarela, tusz, tektura,
30 x 24 cm
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Aleksander KOBZDEJ (1920-1972)

409
Martwa natura, 1949 akwarela, papier naklejony na tekturę,
20,5 x 30 cm
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Artur NACHT-SAMBORSKI (1898-1974)

410
Kompozycja olej, papier,
34 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 48 000 zł

Ely BIELUTIN (ur. 1925)

411
Bez tytułu, 1969 gwasz, karton,
84,5 x 57 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 9 600 zł

Tadeusz L. SERAFIN (ur. 1953)

412
I, 2010 płyta, papier, akryl, pastel olejny, ołówek,
120 x 80 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

413
Głowa dziewczynki olej, gwasz, tektura
27,5 x 32,5 cm (w świetle oprawy).
Cena wywoławcza. 38 000 zł

Ely BIELUTIN (ur. 1925)

414
Macierzyństwo, 1969 olej, płotno,
130 x 68,5 cm;
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Marian MICHALIK (1947-1997)

415
Gra pozorów, 1980 olej, płyta, 70 x 100 cm;
sygn. l. d.: MICHALIK '80
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Henryk WANIEK (ur. 1943)

416
Bez tytułu, 1979 olej, płyta,
55 x 74 cm;
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

417
Statki na rzece olej, płótno,
60 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Marian JAESCHKE (1904-1980)

418
Martwa natura z misiem, 1973 olej, płótno
60 x 73 cm;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Judyta SOBEL (ur. 1924)

419
Pejzaż olej, płótno,
51 x 61 cm;
Cena wywoławcza. 13 200 zł

Danuta LESZCZYŃSKA KLUZA (ur. 1926)

420
Lilia, 1956 tusz, gwasz, papier,
49 x 30 cm;
Cena wywoławcza. 2 900 zł

Judyta SOBEL (ur. 1924)

421
Kwiaty w wazonie, 2007 olej, płótno,
61 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

422
Kwiaty w wazonie gwasz, papier,
32 x 30 cm;
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Marek NIEDOJADŁO (ur. 1954)

423
Pejzaż, 2009 olej, płótno,
90 x 90 cm;
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Ludwik KLIMEK (1912-1992)

424
Pejzaż - La Baie de Garavan, 1933 olej, płyta,
32,7 x 41 cm,
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

425
Kompozycja olej, płótno,
60 x 80,5 cm;
Cena wywoławcza. 28 000 zł

Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)

426
Światło i mrok, 1970 olej, płótno,
65 x 81 cm;
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Wacław KONDEK (1917-1976)

427
Abstrakcja olej, płyta,
49 x 96 cm,
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

428
Pamiętaj o mnie, 1987 olej, płótno,
170 x 150 cm;
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Marek DZIENKIEWICZ (ur. 1951)

429
Wejście II, 2008 akryl, płyta,
80 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

430
Notatka o sztuce Nr 356, 2003 olej, płótno,
33 x 24 cm;
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

431
Bez tytułu, 2007 akryl, płótno,
190 x 130 cm;
Cena wywoławcza. 38 000 zł

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

432
Mojżesz, 1979 gwasz, tusz, papier,
31 x 24,5 cm,
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)

433
Kompozycja technika mieszana, deska, 32 x 22 cm;
sygn. p. d.: W. Popielarczyk
Cena wywoławcza. 1 000 zł

434
Głowa z psem, 1984 olej, technika mieszana, płótno,
40 x 33 cm,
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Alvaro GUEVARA (1894-1951)

435
Maruja, 1943 enkaustyka, papier naklejony na płótno,
49,5 x 34,5 cm;
Cena wywoławcza. 13 500 zł

Witold PAŁKA (ur. 1928)

436
Widownia olej, płótno,
65 x 80 cm
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Jakub DOMINIK (ur. 1956)

437
Pejzaż, 2005 olej, płótno,
37 x 45 cm;
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

438
-12oC, 2007 akryl, płótno,
50 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

439
Patelnia, 2004 olej, płótno,
60 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1945)

440
Nieziemskie spojrzenie akryl, płótno,
91,5 x 68 cm;
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Katarzyna MAKIEŁA (ur. 1984)

441
Martwa natura, 2011 olej, płótno,
46 x 55 cm;
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Krzysztof BUCKI (1936-1983)

442
Bez tytulu, 1970 olej, plyta,
60,5 x 70,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Samuel TEPLER (1918-1998)

443
Martwa natura olej, płótno,
40,5 x 35 cm,
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Anna SZPRYNGER (ur. 1982)

444
Kompozycja, 2009 technika własna, płótno,
18 x 23,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)

445
Słomki, 2007 r. olej, płótno,
150 x 130 cm;
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

446
Mare Acidalium, 2005 technika własna, płyta,
100 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Karolina SZMUC (ur. 1979)

447
Sukienka (z cyklu „Las”) 2010 olej, płotno,
60 x 80 cm,
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Adam JAŚKIEWICZ (ur. 1975)

448
Kompozycja, 2011 relief, karton,
47 x 47 cm;
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Włodzimierz CIESIELSKI (ur. 1934)

449
Owal, 1962 collage, płyta pilśniowa,
48 x 40 cm;
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Igor MITORAJ (ur. 1944)

501
Pancerz brąz,
wys. 14 cm;
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Kazimierz ZIELIŃSKI (ur. 1923)

502
Akt siedzący brąz,
wys. 19 cm;
Cena wywoławcza. 3 500 zł

601
Wazonik Austro-Węgry, w typie proj. Josefa Hoffmana,
pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

602
Misa kobaltowa Czechosłowacja, Karlovy Vary, firma Moser,
lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

603
Bombonierka Czechosłowacja, Karlovy Vary, firma Moser,
lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

604
Karafka Niemcy, XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł