28 marca 2012

28 marca 2012 r. o godzinie 18.00
w salach wystawowych Hotelu Harenda
ul. Krakowskie Przemieście 4/6, Warszawa

Otwarcie wystawy
23 marca o godzinie 19.00

Wystawa przedaukcyjna
24 - 28 marca 2012 r.
sobota - niedziela: 12.00 - 15.00
poniedziałek - wtorek: 11.00 - 19.00
środa: 11.00 - 18.00

Bezt

1
Fishing with the Death, 2012 olej, płótno, 184 x 64,5 cm
Cena wywoławcza. 3 800 zł

ETAM

2
The journey, 2012 akryl, olej, płótno, 120 x 80 cm
Cena wywoławcza. 4 700 zł

Aqualoopa

3
Carbon, 2011 akryl, tusz, płótno, 60 x 60 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Autone

4
„CUTS set 1” 2011 technika własna - collage, 200 x 78 cm
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Autone

5
Bez tytułu, 2011 akryl, spray, outliner, elementy fosforyzujące, płótno, 70 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Krzysztof Arszennik

6
Szczerbaki, 2010 olej, płótno, 50 x 80 cm
Cena wywoławcza. 700 zł

Coxie

7
Bez tytułu, 2011 akryl, płótno, 80 x 60,4 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Ciah Ciah / Bell

8
Cosmic covenant spray, akryl, marker, płótno, 30 x 30 cm
Cena wywoławcza. 600 zł

ELŻBIETA ‘Ella ’ PRUSINOWSKA

9
Ella, 2012 akryl, płótno, 20 x 25 cm
Cena wywoławcza. 800 zł

Peter FUSS

10
JP2/B16, 2009 akryl, szablon, płótno, 50 x 70 cm
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Chazme 718

11
REAL 3D, 2012 technika mieszana, płótno, 90 x 60,3 cm
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Chazme 718

12
Impas technika mieszana, płótno, 70,2 x 60 cm
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Czarnobyl

13
Bez tytułu, 2010 spray, szablon, płyta MDF, 60 x 40 cm
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Czarnobyl

14
Eva v.02, 2011 spray, szablon, płyta MDF, 82 x 26 cm
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Jacyndol

15
Autoportret z rogami, 2012 akryl, tusz, płyta hdf, ok. 130,5 x 94 cm
Cena wywoławcza. 600 zł

Gregor Gonsior

16
Litery technika własna – collage, ok. 232 x 195 cm
Cena wywoławcza. 2 500 zł

MALWINA ‘ESZE’ SWAWOLSKA

17
Deers technika mieszana, płótno, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza. 700 zł

Foxy

18
Gejsza akryl, tusz, płótno, 120,3 x 60 cm
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Lump

19
Ucieczka Lota technika mieszana, płyta pilśniowa, 58,7 x 88,7 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Lump

20
Gepetto was born in Poland technika mieszana, bristol naklejony na płytę pilśniową, 68,5 x 48,8 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Jola Kudela

21
Nuit Blanche 2011 fotografia barwna, druk APP, papier - HGE 310 gsm, 36,5 x 50 cm (wym. obrazu)
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jola Kudela

22
Doubting Thomas fotografia barwna, druk APP, papier - HGE 310 gsm, 40 x 59,8 cm (wym. obrazu)
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Looney

23
Karty spray, akryl, płótno, 130 x 97 cm
Cena wywoławcza. 2 900 zł

Looney

24
Americano spray, akryl, szablon, płótno, 114 x 97 cm
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Maniac

25
The Tribe spray, szablon, akryl, płótno, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza. 600 zł

Maniac

26
Children of the Grave spray, szablon, płótno, 100 x 140 cm
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Monstfur

27
Strange Love, 2012 spray, szablon, blacha 70 x 49,3 cm
Cena wywoławcza. 800 zł

Monstfur

28
Hard workin mar, 2012 spray, szablon, blacha, 66 x 45,7 cm
Cena wywoławcza. 800 zł

M-City

29
Uwaga fabryka – tryptyk, 2002 spray, szablon, płyta pilśniowa, 102 x 142 cm (każda)
Cena wywoławcza. 12 000 zł

M-City

30
„Raspberry laboratory m-city 620”, 2012 akryl, spray, szablon, płótno, 150 x 100 cm
Cena wywoławcza. 5 000 zł

M-City

31
„Raspberry empire m-city 621”, 2012 akryl, spray, szablon, płótno, 150 x 100 cm
Cena wywoławcza. 5 000 zł

PENER

32
Dekonstrukcja 05, 2012 technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 600 zł

PENER

33
Dekonstrukcja 02, 2012 technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Chazme 718 /Nawer

34
ONE TO SPRAY TWO, 2011 technika mieszana, płótno, 100,5 x 50,2 cm
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Nawer/Chazme 718

35
ONE TO SPRAY TWO, 2011 technika mieszana, płótno, 100 x 49,8 cm
Cena wywoławcza. 1 800 zł

NeSpoon

36
Grottaglie, 2012 ceramika szkliwiona, średnica: 26,3 cm
Cena wywoławcza. 2 400 zł

NeSpoon

37
Most Poniatowskiego, 2012 ceramika szkliwiona, 32,2 x 15 cm
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Pikaso

38
Bez tytułu, 2012 akryl, papier, płótno, 24 x 18 cm
Cena wywoławcza. 700 zł

Pikaso

39
Bez tytułu, 2012 akryl, płótno, 30 x 20 cm
Cena wywoławcza. 800 zł

Pikaso

40
Bez tytułu, 2012 akryl, płótno, 24 x 18 cm
Cena wywoławcza. 700 zł

SEIKON

41
77-C, 2012 akryl, spray, płótno, 120 x 70 cm
Cena wywoławcza. 600 zł

Proembrion

42
Sprawl, 2012 akryl, tusz, płótno, 80 x 60 cm
Cena wywoławcza. 1 700 zł

Proembrion

43
Agglutinare, 2011 akryl, spray, tusz, płótno, 92 x 73 cm
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Michał Polaczek

44
Przeszłość, 2012 olej, płótno, 100 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 200 zł

RAFAŁ SAIKO IKKO

45
SAINT technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 600 zł

RAFAŁ SAIKO IKKO

46
SINNER technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Swanski

47
Bez tytułu, 2011 akryl, fornir z drewna orzechowego, ok. 65 x 27 cm
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Swanski

48
Bez tytułu, 2011 akryl, fornir z drewna egzotycznego, ok. 76 x 33 cm
Cena wywoławcza. 4 000 zł