Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

101
Z cyklu "Folwark zwierzęcy", 1974 litografia, papier, 50 x 70 cm; sygn. i dat. p.d.: Lebenstein 74;
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

102
Apokalipsa, 1985 litografia barwna, papier, 52,2 x 32 cm; sygn. i dat.p.d.: Lebenstein 85;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

103
Anioł z 68 roku, 1998 serigrafia, papier, 70 x 49 cm (arkusz); sygn. i opisany u dołu ołówkiem
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

104
Kompozycja - Partum sitodruk, papier naklejony na płytę pilśniową, 34,5 x 34,5 cm (całość); sygn. p.d.: H. Stażewski
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Alina SZAPOCZNIKOW (1926-1973)

105
Kompozycja, 1960 monotypia, papier, 20 x 20 cm; sygn. I dat. p.d.: A.S./60; numer 69
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Tadeusz ŁAPIŃSKI (ur. 1928)

106
Myriad of worlds, 1974 litografia barwna, papier, 105 x 68 cm; opisany i sygn. u dołu ołówkiem
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Pablo PICASSO (1881-1973)

107
Gołąb, 1952 litografia barwna, papier, 52,2 x 68 cm; sygn. p.d.: Picasso / 10.10.52.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Henryk HAYDEN (1883-1970)

108
Pejzaż, 1969 litografia barwna, papier, 33 x 44 cm (w świetle oprawy) sygn. i dat. p.d.: Hayden 69; nr odbitki l.d.: 40/80
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

109
Tajemniczy sad litografia, papier, 84 x 67 cm; sygn. p.d.: Olbiński (ołówkiem) num. l.d. AP 3/35
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Wojciech SIUDMAK (ur. 1942)

110
L'Espoir, 1981 litografia barwna, papier, 85 x 60 cm (arkusz); sygn. i dat. ołówkiem p.d.: W. SIUDMAK 1981
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Jerzy PANEK (1918-2001)

111
Z cyklu "Dom starców", 1962 ołówek, tusz, papier, 28,5 x 19 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p.d.: Panek 1962
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Otto AXER (1906-1983)

112
Dziecko przy stole piórko, tusz, papier, 29 x 19,8 cm; pieczątka autorska na odwrocie
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Zdzisław CYANKIEWICZ (CYAN) (1912-1981)

113
Akt przy krześle tusz, papier, 31,5 x 24 cm; sygn. p.d. pieczątką
Cena wywoławcza. 900 zł

Jerzy PANEK (1918-2001)

114
Szkicownik, 1970-1976 szkicownik Golub-Dobrzyn / List gończy 1970/1976 r.; szkicownik w formie zeszytu A4, 94 karty;
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

115
Kompozycja, 1985 technika własna, papier, 48 x 62,5 cm; sygn. l.d.: F. Starowieyski / 1685 I. V.;
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Jan Grzegorz ISSAIEFF (ur. 1953)

116
A.R.C.H.E. - Taniec, 2000 rysunek tusz, papier, 52 x 36,5 cm; na odwrocie pod oprawą napisy autorskie
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

117
Parasol tusz, papier, 47 x 43 cm (w świetle ramy); sygn. p.d.: TKantor
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Zbigniew ŁAGOCKI (1927-2009)

201
Aerotica I, l. 60.? XX w. fotografia czarno-biała, brom, papier, tektura, 35 x 50 cm; opis oraz pieczątka autorska na odwrocie
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Bogdan ŁOPIEŃSKI (ur. 1934)

202
Ewa Demarczyk, 1968/2008 fotografia czarno-biała, brom, papier, 43 x 56 cm; sygn., dat. i opisana na odwrocie (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Jan SAUDEK (ur. 1935)

203
Akt fotografia czarno-biała, brom, papier, 13 x 10 cm; sygn. p.d.: Jan Saudek ;
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Andrzej FOGTT (ur. 1950)

301
Bez tytułu, 1986 technika mieszana, papier, 50 x 39,8 cm; sygn. i dat. p.g.: Fogtt 86
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Daniel KRYSTA (ur. 1976)

302
GH77, 2008 technika mieszana, płótno, 55 x 90 cm
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Władysław KUFKO (ur. 1955)

303
Hydrant, 2008 akryl, olej, płótno, 55 x 46 cm; na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

304
Warszawa, 1999 akwarela, papier 46 x 54,5 cm; sygn i dat. p.d.: E.DWURNIK 1999
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Antoni Fryderyk HAYDER (1905-1990)

305
Pejzaż z zabudowaniami, 1966 akwarela, papier, 47,5 x 66,5 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. l.d.: F. Hayder 66
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

306
Kompozycja akryl, płótno, 80 x 130 cm
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Aga MIGDAŁEK (ur. 1974)

307
Townee 9, 2008 akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Marzena TUREK-GAŚ (ur.1972)

308
Capricorn in blue z cyklu "Fresh", 2009 akryl, płótno, 50 x 100 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)

309
Jowisz i Antiope, 2005 akryl, płótno, 129,5 x 160 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Tomasz CIECIERSKI (ur. 1945)

310
Kompozycja, 1985 pastel, papier, 68 x 98 cm; sygn. i dat. p.d.: T. Ciecierski 85
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

311
Kinderheim 2, 2002-2004 tempera żółtkowa, płótno, 38 x 55 cm: sygn. i dat. na odwrocie: Jarosław Modzelewski
Cena wywoławcza. 21 000 zł

312
Psy z Moskwy, 2001 tempera żółtkowa, płótno, 150 x 250 cm; opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Lech KUNKA (1920-1978)

313
Z dobrobytu do piekła olej, cerata, 55.5 x 80 cm; sygn. na odwrocie: Lech Kunka
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Daniel PEREŁKIEWICZ (ur. 1977)

314
Bez tytułu, 2005/2006 olej, drewno, 37 x 96 cm
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Władysław HASIOR (1928 -1999)

315
Sztandar "Blaskomiotny", 1981 technika własna, 350 x 150 x 21 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Krzysztof KOKORYN (ur. 1964)

316
Muzykanci, 2000 olej, płótno, 80 x 100 cm; sygn. i dat. l.d.: KOKORYN/2000
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Andrzej KASPRZAK (ur. 1963)

317
First smoke, 2000 akryl, kolaż, płótno, 89,5 x 110 cm; sygn. p.d.: A. KASP.;
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Jacek ŁYDŻBA (ur. 1966)

318
Łodzie, 2000 olej, płótno, 130 x 150 cm; sygn. l.d.: JACEK / ŁYDŻBA / 2000;
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Romuald ORAMUS (ur. 1953)

319
Rytuały codzienności XXX, Wakacyjne wspomnienia 2003; olej, płótno, 80 x 130 cm;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Bolesław UTKIN (1913-1993)

320
Kompozycja z kołem olej, płyta pilśniowa, 70 x 70 cm; sygn. p. d.: B. UTKIN
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Michał MISIAK (ur. 1973)

321
S37 olej, płótno, 120 x 120 cm; sygnatura i opis na odwrocie
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

322
Obraz DCLXXXVIII, 1995 olej, płótno, 100 x 100 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Obraz DCLXXXVIII, 1995
Cena wywoławcza. 190 000 zł

Jan PAMUŁA (ur. 1944)

323
Układ z błękitami I, 1979 akryl, płótno, 63,5 x 52 cm; sygn. i opisany na blejtramie
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)

324
Warto o tym mówić, 1986 olej, płótno, 100 x 80 cm; sygn. i dat. l.d.: Juliusz Narzyński 86
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

325
Nr 126, 1975 akryl, płyta, 70 x 30 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 63 000 zł

Jerzy JANISCH (1901-1962)

327
Kompozycja gwasz, tektura, 53 x 43 cm (w świetle oprawy); sygn. śr. d.: Janisch
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Marian BOGUSZ (1920-1980)

328
Kompozycja, 1957 olej, płótno, 55 x 73 cm; sygn. i dat. p.d.: mbogusz 57
Cena wywoławcza. 38 000 zł

Jerzy KUJAWSKI (1921 - 1998)

329
Kompozycja olej, płótno, 70 x 40 cm; sygn. p.d.: Kujawski
Cena wywoławcza. 20 000 zł