Nr katalogowy: 101

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 101

Z cyklu "Folwark zwierzęcy", 1974

litografia, papier, 50 x 70 cm; sygn. i dat. p.d.: Lebenstein 74;