Nr katalogowy: 23

J. MATEJKO (1838-1893) G. HÄHLE (XIX w.)

Nr katalogowy: 23

Widok zamku w Podhorcach

drzeworyt, papier; 27 x 34 cm;
sygn. na klocku l. d.: JM 1871, p. d.: G. HAEHL.