Nr katalogowy: 101

Józef SKOWROŃSKI (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 101

Para obrazów o tematyce pejzażowej

akwarela, gwasz, papier;
48 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygnowane: J. Skowroński