Nr katalogowy: 107

Fryderyk KLOPFER (1865-1942)

Nr katalogowy: 107

Pejzaż nadwodny, ok. 1920

akwarela, gwasz, papier; 26,5 x 39,5 cm;
sygn. l. d.: F. Klopfer