Nr katalogowy: 127

Jan SKOTNICKI (1876-1968)

Nr katalogowy: 127

Msza polowa przed bitwą pod Rafajłową

olej, tektura; 67,5 x 94,5 cm;
sygn. p. d.: JAN SKOTNICKI 1915