Nr katalogowy: 141

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 141

Róże w wazonie z japońską czarką

olej, tektura; 48,5 x 68 cm
(w świetle oprawy);
sygn. z lewej: A. Karpiński