Nr katalogowy: 148

Zofia STRYJEŃSKA (1894 - 1976)

Nr katalogowy: 148

Dyngus - para obrazów

gwasz, płótno, 108 x 76 cm;
oba sygn.: Z. STRYJEŃSKA [sygnatura ok. 1946]