Nr katalogowy: 162

Richard Bernhard L. FRIESE (1854-1918)- kopia

Nr katalogowy: 162

Lwy na pustyni czające się na karawanę

olej, płótno; 110 x 160 cm;
sygn. p. d. (w obrębie kompozycji):
Rich Friese. / Copie