Nr katalogowy: 414

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

Nr katalogowy: 414

Dziennik nr 70, 1996

olej, płótno, 146 x 114 cm,
sygn., dat. i opis na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK / DZIENNIK NR 70 / 146 X 114 / 1996