Nr katalogowy: 916

Nr katalogowy: 916

Sekretera barokowa

sosna; fornir - orzech; intarsje - czeczota
orzechowa, czarny dąb, śliwka;
Europa Środkowa, Polska (?), 2 połowa XVIII w.