Nr katalogowy: 109

Jan TARASIN (1926 - 2009)

Nr katalogowy: 109

Przedmiot II, 1962

litografia, papier, 59 x 34 cm (odcisk kamienia); sygn. i dat. p. d.: Jan Tarasin 62; opisana l. d.: Przedmiot II 1-10;