Nr katalogowy: 202

Eustachy KOSSAKOWSKI (1925 - 2001)

Nr katalogowy: 202

Grobla, l. 80. XX w.

fotografia czarno-biała, brom, papier, 50,5 x 59,5 cm; na odwrocie sygn. i dat.(długopisem)