Nr katalogowy: 301

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 301

Bez tytułu, 1990

olej, płótno, 73 x 73 cm; sygn. l. d.: Ćwiertniewicz '90;