Nr katalogowy: 314

Andrzej KREUTZ-MAJEWSKI (ur. 1936)

Nr katalogowy: 314

Ptaki, 1980

akwarela, papier, 33,5 x 24 cm; sygn. i dat. p. d.: Majewski 1980