Nr katalogowy: 318

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

Nr katalogowy: 318

Mokre mgły opadły na drzewa, 1985

akwarela, papier, 64,5 x 50 cm; sygn. p. d.: J. Kraupe (ołówkiem); tytuł l. d.: "Mokre mgły opadły na drzewa" 1985