Nr katalogowy: 320

Jerzy KAŁUCKI (ur. 1931)

Nr katalogowy: 320

Luiza, 1998

akryl, płótno, 140 x 120 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Jerzy Kałucki 1998 / Luiza