Nr katalogowy: 329

Józef MŁYNARSKI (ur. 1925)

Nr katalogowy: 329

Na Placu Zwycięstwa, 1973

olej, płótno, 81 x 116 cm; sygn. p. d.: Młynarski Józef / 1973 r.;