Nr katalogowy: 402

Pablo PICASSO (1881 - 1973)

Nr katalogowy: 402

Kobieta z gołąbkiem, lata 50 XX w.

talerz porcelanowy, odbitka, średnica: 23,5 cm; sygn. na spodzie