Nr katalogowy: 114

Malarz nieokreślony, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 114

Portret damy z płaszczem gronostajowym, 1894

pastel, papier, 95 x 68 cm;
sygn. p. d.: ... / 1894