Nr katalogowy: 131

Józef KRZYŻAK (1900-1958)

Nr katalogowy: 131

W porcie w Gdyni, ok. 1930

olej, tektura; 31 x 50 cm;
sygn. p. d.: Krzyżak / Gdynia