Nr katalogowy: 137

Wojciech KOSSAK (1856 - 1942)

Nr katalogowy: 137

Szwoleżerowie polscy w bitwie pod Wagram

olej, płótno dublowane; 73 x 112 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak/ 1893