Nr katalogowy: 140

Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)

Nr katalogowy: 140

Portret Feliksa Happe (?)

olej, deska, 46 x 62,6 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi