Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)
Nr katalogowy: 143
Portret Marii Malczewskiej z córką Julią, 1888
olej, deska; 41 x 22 cm;
sygn. p. d.: J Malczewski
sygn. p. d.: J Malczewski