Nr katalogowy: 154

Malarz nieokreślony - monogramista"EK",XIX w.

Nr katalogowy: 154

Portret mężczyzny, 1876

olej, płótno dublowane; 79,5 x 63,5 cm;
sygn. p. d.: EK (monogram wiązany) / 1876.