Nr katalogowy: 15

Gabriel BODENEHR (1673-1765)

Nr katalogowy: 15

Widok Lublina

akwaforta barwna, papier;
18 x 50,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Gabriel Bodenehr exc (…)?