Nr katalogowy: 107

Julian CEGLIŃSKI (1827-1910)

Nr katalogowy: 107

Na podwórzu, 1905

akwarela, papier; 19 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Cegliński / 1905 r.