Nr katalogowy: 118

Apoloniusz KĘDZIERSKI (1861-1939)

Nr katalogowy: 118

Rzeka Narew, przed 1930?

akwarela, papier; 28,5 x 35,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. Kędzierski Łubienica