Nr katalogowy: 111

Adam DOBROWOLSKI (1884-?)

Nr katalogowy: 111

Dziad proszalny, ok. 1910

akwarela, papier; 63 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: ADobrowolski