Nr katalogowy: 430

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

Nr katalogowy: 430

Wilanów - Plener, 2006

akryl, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. HORODECKI ·2006·