Nr katalogowy: 438

Jerzy DMITRUK (ur. 1960)

Nr katalogowy: 438

Pejzaż z niebieską rzeką, z cyklu: Pejzaż Urodzaju, 2012

olej, płótno;
60 x 80 cm;