Nr katalogowy: 112

Jan RUBCZAK (1884 - 1942)

Nr katalogowy: 112

Widok na Katedrę Wawelską

akwaforta z akwatintą, papier, 23,5 x 29 cm (odcisk płyty); sygn. p. d.: Jan Rubczak (ołówkiem)