Nr katalogowy: 205

Zygmunt ROZWADOWSKI (1870 - 1950)

Nr katalogowy: 205

Żołnierz na koniu, 1946

akwarela, ołówek, papier; 36 x 30 cm ( w świetle oprawy) sygn. i dat.: Z. Rozwadowski / 8/V-1946