Nr katalogowy: 214

Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)

Nr katalogowy: 214

Wyścigi konne w Sopocie, 1950

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 72 x 42 cm; sygn. p. d.: Eugeniusz Geppert 1950