Nr katalogowy: 1

Kazimierz Mikulski (1918-1998)

Nr katalogowy: 1

Zamieszkały na niebie, 1976

olej, płótno - collage; 92 x 73 cm; sygn. i dat.: K. Mikulski, Kraków 1976
Estymacja 90 000 zł – 120 000 zł