Nr katalogowy: 4

Zofia Renata HERMANOWICZ (XX w.)

Nr katalogowy: 4

Kompozycja po pracy

miedzioryt, 17,5 x 23,7 cm (odcisk płyty);
opisana i sygn. na dole: Kompozycja po pracy