Nr katalogowy: 8

Stefan Damski (1926-1986)

Nr katalogowy: 8

MDM, 1952

akwaforta, sucha igła, papier, 21,2 x 29,1 cm (arkusz);
opisany i sygn. na spodzie: „MDM” StDamski 1952 r.